.

NOWOŚCI DZIAŁU INFORMATYKI

1 maja 2011 wiele grup zawodowych musi z godnie z ustawą rozpocząć ewidencjonowanie sprzedaży za pomocą urządzenia fiskalnego. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu polecamy szeroki wybór kas oraz drukarek fiskalnych, zapewniamy odpowiednie przeszkolenie, zaprogramowanie, fiskalizację, wypełnienie niezbędnych dokumentów oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.
zdjęcie 200x150 kasy.png

Czy można rozwiązać problem z komputerem w kilka minut? Oczywiście! Za pomocą usługi "zdalna pomoc" w kilka chwil jesteśmy w stanie zweryfikować problem i podjąć naprawę. Z doświadczenia wynika, że około 90% awarii oprogramowania jesteśmy w stanie naprawić nie ruszając się z miejsca. Oszczędzamy twój czas oraz pieniądze.

Wizytówki to jedna z najpopularniejszych i tanich sposobów zareklamowania własnej firmy. Pozwala również w sposób ogólny poinformować potencjalnych klientów o zakresie naszej działalności, godzinach pracy oraz możliwościach kontaktu.
Elementami wizytówki są zazwyczaj:
- logo i nazwa firmy
- imię nazwisko, stanowisko, tytuł
- dane adresowe, telefony
- zarys działalności


Specjalnie dla państwa, każda wizytówka projektowana jest indywidualnie. W przeciwieństwie do konkurencji wykonujemy każdą ilość wizytówek (nawet niewielkie ilości). Możemy również wykonać niewielką partię w ekspresowym tempie ( z projektem do 24 godzin).


POLECAMY
Wizytówki foliowane dwustronnie. Niezwykle odporne na zabrudzenia, zalanie, a równocześnie nadające połysk
.
PROMOCJE
- Wybierz kilka elementów z naszej oferty, a na każdy z nich otrzymasz rabat
.
- Dla stałych klientów stałe rabaty.

 

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  http://efs.gov.pl

NOWOŚCI DZIAŁU REKLAMA

Podaruj swoim kontrahentom drobny prezent aby pamiętali o tobie gdy tylko wezmą go do ręki. Polecamy usługi wysokiej klasy ploterem laserowym, który umożliwia:

·  precyzyjne wycinanie (drewno, plastik, pleksi, bambus, tkaniny, skóra, karton, papier, laminat, guma, korek)
·  grawerowanie drewno, plastik, pleksi,  szkło, marmur, ceramika, skała, bambus, tkaniny, skóra, karton, papier, laminat, guma, korek.

zdjęcie 200x150_grawerki.png

Drukujemy w kolorze w jakości niedostępnej dla konkurencji (9600 dpi) wszelkie dokumenty, rysunki, zdjęcia, prace dyplomowe, dyplomy, zaproszenia,itp.
U nas masz możliwość oprawić wydrukowane dokumenty. Polecamy bindowanie grzbietami plastikowymi i drutowymi, termobindowanie, laminowanie. Szeroki wybór okładek
.
zdjęcie 200x150 oprawa.png